fbpx

Technologie popularnonaukowe

Home / Technologie popularnonaukowe

Widoczność w sieci i marketing społecznościowy - tworzenie marki własnej i biznesowej w sieci w oparciu o strony i media społecznościowe. Tworzenie contentu merytorycznego i graficznego, obróbka materiału wizualnego na potrzeby promocji marki, banki grafik, programy do obróbki i tworzenia materiałów wizualnych. 

Wykorzystanie chmury obliczeniowej Google lub Microsoft w procesie nauczania - rejestracja konta, wykaz narzędzi wchodzących w skład pakietu biurowego Microsoft Office 365 i Google Docs, wykorzystanie komunikacji onlinekalendarz online, dysk sieciowy jako alternatywa tradycyjnego sposobu przechowywania danych, współpraca grupowa online na przykładzie dokumentów online, publikowanie plików w Internecie za pomocą kreatorów publikacji, publikowanie wideo itp.  

Sztuczna inteligencja (AI) i Big Data jako wyzwania przyszłości  - warsztaty na temat sztucznej inteligencji, rozwoju technologii i jej wykorzystania. Przegląd interaktywnych  narzędzi ukazujących działanie sztucznej inteligencji. Wyzwania z analizą dużych ilości danych oraz ich przetwarzania.