fbpx

Półkolonie

Home / Półkolonie

Niesamowity turnus pełen lifehacków i atrakcji związanych z projektowaniem, konstruowaniem, prototypowaniem i majsterkowaniem. Do pracy będziemy używać klocków Lego, drukarek 3D, oprogramowania graficznego i materiałów plastycznych, a także innych sprzętów. Zaprojektujemy i zbudujemy rozmaite maszyny, porozmawiamy o pracy projektanta oraz o druku 3D, a także stworzymy własne przestrzenne modele.

Czy wiesz w jakie gry grali twoi rodzice? Potrafisz grać w statki, czy podchody? Wiesz jak  stworzyć i zaprogramować swoją grę przy pomocy Kodu Game Lab,  Constuct 2 lub co to jest MineCraftEDU, a także które gry nauczą cię programowania? Podczas wakacji zapraszamy cię do gry! Ale nie tylko tej komputerowej… Zagraj z nami w zbijaka, podchody, weź udział w grze dyskusyjnej, poznaj ciekawe gry planszowe, zagraj w żywe warcaby! Wskocz z&jnbsp;nami do gry !

Czy każdy może być cyfrowym twórcą? Oczywiście. Bo przestrzeń cyfrowa nie ogranicza się tylko do Youtube’a i filmów, które tam umieszczamy. Na tym wyjątkowym turnusie będziemy tworzyć filmy i animacje, udźwiękowiać je. Nauczymy się cyfrowej obróbki grafiki, stworzymy komiksy, zrobimy wydruki zwykłe(2D) i przestrzenne (3D), pobawimy się rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością. 

Tydzień pełen doznań związanych z eksploracją lasu, łąki, zbiorników wodnych. W tym czasie przeprowadzimy serię eksperymentów przyrodniczych, będziemy obserwować owady, płazy i gady. Podczas gier i zabaw terenowych nauczymy się sprawnie poruszać w przestrzeni i rozpoznawać kierunki świata, a także nabędziemy umiejętności survivalowe. Założymy również  półkolonijny ogródek , który posłuży nam do obserwacji roślin.

Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0  w Puławach zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie

NAUKOWE WAKACJE 2020

Wszystkim dzieciom – dziewczynkom i chłopcom - gwarantujemy wspaniałą naukową zabawę na czterech turnusach tematycznych.

Co oferujemy?

Autorski program zajęć budowany w oparciu o system STEAM – model pracy edukacyjnej dostosowanej do potrzeb dziecka.

STEAM z ang. oznacza Science, Technologies, Engineering, Arts, Mathematics i jest połączeniem wiedzy z różnych obszarów – nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki. Dziecko przestaje być w tym systemie odtwórcą, a staje się twórcą wiedzy, wynalazcą oraz konstruktorem. Uczy się podczas zabawy – szukając odpowiedzi na pytania na własną rękę i samemu budując narzędzia potrzebne do własnych odkryć.

  • Zajęcia prowadzone są pod opieką wykwalifikowanej kadry.
  • Codzienne naukowe warsztaty tematyczne „Jak to działa?” – dotyczące nauk humanistycznych, technologii, matematyki, elektroniki, programowania, fizyki, robotyki w oparciu m.in. o system LEGO® Education prowadzone przez doświadczonych trenerów i edukatorów Edukacji 3.0.
  • Zajęcia plastyczne, gry terenowe i zabawy ruchowe, odbywające się również na świeżym powietrzu.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty.
  • Doskonała i bezpieczna lokalizacja w pomieszczeniach PPNT.
  • Warsztaty naukowe w salach Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0 wyposażonych m.in. w tablice multimedialne, zestawy LEGO® Education, roboty edukacyjne, laptopy, tablety, drukarki 3D i wiele innych sprzętów.
  • Materiały na zajęcia oraz dyplom na zakończenie turnusu.
  • Dwudaniowy obiad i drugie śniadanie w postaci soku i drożdżówki.

Turnusy:

1. 29.06. – 03.07. - WAKACJE SUPERDZIECKA
2. 06 - 10. 07.- WAKACJE GRACZA
3. 13 – 17 .07 .- WAKACJE YOUTOUBERA
4. 20 – 24. 07. - WAKACJE PRZYRODNIKA
5. 27 – 31. 07. - WAKACJE SUPERDZIECKA
6. 3 – 7 . 08. - WAKACJE GRACZA
7. 10 – 14. 08. - WAKACJE YOUTOUBERA
8. 17 – 21. 08. - WAKACJE PRZYRODNIKA
9. 24 – 28. 08. - WAKACJE SUPERDZIECKA

Cena:

550 zł za turnus.

Formularz zapisu:

http://bit.ly/polkolonie2020Pulawy

Kontakt:

Grupa Edukacja 3.0
tel. 606 980 601
e-mail: biuro@trzyzero.edu.pl
Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na FB
www.facebook.com/Edukacja3.0