fbpx

Dziękujemy

Home / Dziękujemy

Szanowni Państwo!

Grupa Azoty służy znaczącym wsparciem finansowym dla społeczności Puław i Powiatu Puławskiego. Szczególnie w trudnym czasie pandemii, która dotknęła teren naszego kraju. Dziękujemy za wsparcie inicjatywy – Przyłbice 3D  - Pomagamy -  Puławy i okolice, w którą zaangażowała się Edukacja 3.0.

Miedzy innymi dzięki Państwa pomocy mogliśmy wspólnie z wieloma wolontariuszami  wyprodukować i nieodpłatnie przekazać do dystrybucji przyłbice ochronne, które wspierały pracowników służby zdrowia, hospicjum i wielu innych zakładów pracy w ich codziennym trudzie walki z koronawirusem.

Trudno wyrazić naszą wdzięczność. Chcielibyśmy jednak w ramach podziękowań zaprosić Państwa i Państwa  dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty naukowe i rodzinną grę terenową do naszego Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0 , które mieści się w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym.

Ze względu na aktualne obostrzenia liczba miejsc jest ograniczona.

Zarówno gra terenowa jak i warsztaty organizowane są według aktualnych wytycznych GIS, MZ i MEN.

Prosimy o rejestrację poprzez FORMULARZE.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606 980 601

Technologiczna gra terenowa Myśl, myśl, myśl przeznaczona jest jest dla rodziców i dzieci w wieku 6-12 lat. Tematyka obejmuje zagadnienia poruszane w ramach wykładów Uniwersytetu Dziecięcego UMCS w Puławach

Termin: sobota, 20 czerwca, godz. 10:00 - 11:30

Miejsce: budynek i teren wokół Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego

FORMULARZ REJESTRACYJNY GRA TERENOWA

Warsztaty - Niesamowity świat robotów – dla dzieci w wieku 6-12 lat. Pokaz i zabawa z robotami edukacyjnymi Photon, Wonder, Vortex, Ozobot, Lofi,  LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 oraz próby odpowiedzi na pytania czym są roboty i jak wygląda świat robotyki.

Termin: wtorek, 23 czerwca, godz. 16:00 - 17:30

Miejsce: Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0 w PPNT, 1 piętro, bud. A.

FORMULARZ REJESTRACYJNY WARSZTATY 1

Warsztaty - Minecraft i poligon konstruktora - dla dzieci w wieku 6-12 lat wykorzystujące popularną i lubianą grę do do pogłębienia umiejętności logicznego myślenia, koncentracji, podejmowania decyzji.

Termin: wtorek, 23 czerwca, godz. 16:00 - 17:30

Miejsce: Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0 w PPNT, 1 piętro, bud. A.

FORMULARZ REJESTRACYJNY WARSZTATY 2

UWAGA! TYLKO LISTA REZERWOWA