fbpx

Bezpłatne warsztaty z robotyki

Home / Bezpłatne warsztaty z robotyki

Szanowni Państwo!

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne warsztaty z robotyki do Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0 , które mieści się w Puławskim Parku Naukowo - Technologicznym.

Ze względu na aktualne obostrzenia liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty organizowane są według aktualnych wytycznych GIS, MZ i MEN.

Prosimy o rejestrację poprzez FORMULARZ.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606 980 601.

Warsztaty - Niesamowity świat robotów – dla dzieci w wieku 6-12 lat. Pokaz i zabawa z robotami edukacyjnymi Photon, Wonder, Vortex, Ozobot, Lofi,  LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 oraz próby odpowiedzi na pytania czym są roboty i jak wygląda świat robotyki.

Termin: wtorek, 23 czerwca, godz. 16:00 - 17:30

Miejsce: Centrum Kompetencji Cyfrowych Edukacja 3.0 w PPNT, 1 piętro, bud. A.

FORMULARZ REJESTRACYJNY WARSZTATY 1

Zapraszamy również na półkolonie Naukowe Wakacje 2020!

Wszystkim dzieciom – dziewczynkom i chłopcom - gwarantujemy wspaniałą naukową zabawę na czterech turnusach tematycznych:

1. WAKACJE SUPERDZIECKA - niesamowity turnus pełen lifehacków i atrakcji związanych z projektowaniem, konstruowaniem, prototypowaniem i majsterkowaniem. Do pracy będziemy używać klocków Lego, drukarek 3D, oprogramowania graficznego i materiałów plastycznych, a także innych sprzętów. Zaprojektujemy i zbudujemy rozmaite maszyny, porozmawiamy o pracy projektanta oraz o druku 3D, a także stworzymy własne przestrzenne modele.

2. WAKACJE GRACZA - Czy wiesz w jakie gry grali twoi rodzice? Potrafisz grać w statki, czy podchody? Wiesz jak stworzyć i zaprogramować swoją grę przy pomocy Kodu Game Lab, Constuct 2 lub co to jest MineCraftEDU, a także które gry nauczą cię programowania? Podczas wakacji zapraszamy cię do gry! Ale nie tylko tej komputerowej… Zagraj z nami w zbijaka, podchody, weź udział w grze dyskusyjnej, poznaj ciekawe gry planszowe, zagraj w żywe warcaby! Wskocz z nami do gry !

3. WAKACJE YOUTOUBERA - Czy każdy może być cyfrowym twórcą? Oczywiście. Bo przestrzeń cyfrowa nie ogranicza się tylko do Youtube’a i filmów, które tam umieszczamy. Na tym wyjątkowym turnusie będziemy tworzyć filmy i animacje, udźwiękowiać je. Nauczymy się cyfrowej obróbki grafiki, stworzymy komiksy, zrobimy wydruki zwykłe(2D) i przestrzenne (3D), pobawimy się rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością.

4. WAKACJE PRZYRODNIKA - Tydzień pełen doznań związanych z eksploracją lasu, łąki, zbiorników wodnych. W tym czasie przeprowadzimy serię eksperymentów przyrodniczych, będziemy obserwować owady, płazy i gady. Podczas gier i zabaw terenowych nauczymy się sprawnie poruszać w przestrzeni i rozpoznawać kierunki świata, a także nabędziemy umiejętności survivalowe. Założymy również półkolonijny ogródek , który posłuży nam do obserwacji roślin.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY NA STRONIE:

http://trzyzero.edu.pl/polkolonie-2020/